Змішувач Haiba Houston 002 HB0802
Haiba Houston 002 HB0802 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Houston 002 HB0802
Усі ціни 11 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA HOUSTON 002 на біде одноважільний хро | 1 560 грн. |
Haiba Смеситель для биде Haiba HOUSTON 002 (HB0802) | 1 560 грн. |
Змішувач для біде Haiba HOUSTON 002 (HB0802) | 1 560 грн. |
Змішувач Для Біде Haiba Houston 002 (Hb0802) | 1 560 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →