Змішувач Haiba Miller 009 HB0960
Haiba Miller 009 HB0960 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Miller 009 HB0960
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA MILLER 009 хро | 2 901 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MILLER 009 (HB0960) | 2 901 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MILLER 009 (HB0960) | 2 901 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MILLER 009 | 2 901 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →