Змішувач Haiba Mars 022 HB0790
Haiba Mars 022 HB0790 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 022 HB0790
Усі ціни 13 →Змішувач із кріпленням на ванну на три отвори HAIBA MARS 022 хром латунь H | 3 396 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MARS 022 (HB0790) | 3 396 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARS 022 HB0790 | 3 396 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARS 022 (HB0790) | 3 396 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MARS 022 (HB0790) | 3 396 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →