Змішувач Haiba Miller 001 HB0958
Haiba Miller 001 HB0958 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Miller 001 HB0958
Усі ціни 7 →Haiba Смеситель для раковины Haiba MILLER 001 (HB0958) | 1 865 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba MILLER 001 (HB0958) | 1 865 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA латунний Miller 001 HB0958 хромований | 1 913 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba MILLER 001 (ST3042) | 1 865 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba Miller 001 (HB0958) | 1 865 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ УМИВАЛЬНИКА ЛАТУННИЙ HAIBA MILLER 001 | 1 998 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba MILLER 001 (SX70042) | 1 865 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →