Літня шина Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y
Усі ціни 46 →Шина Hankook Ventus S1 evo Z K129 275/40 R20 106Y XL NDO | 7 226 грн. |
Hankook Ventus S1 evo Z K129 275/40 R20 106Y XL ND0 | 9 583 грн. |
Hankook Ventus S1 evo Z K129 275/40 R20 106Y XL ND0 | 7 830 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y XL | 8 992 грн. |
Летние шины Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 ZR20 106Y XL ND0 100207406 | 7 948 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106V Porsche | від 8 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y | від 7 226 грн. | 46 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo Z K129 275/40 R20 106Y Porsche | від 7 780 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →