Ручна лійка Hansgrohe Crometta 100 Vario EcoSmart 26827400
Фото 5 |
Hansgrohe Crometta 100 Vario EcoSmart 26827400 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). З промивається грязеулавливающим фільтром.
Підходить для проточних водонагрівачів. Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 Vario EcoSmart 26827400
Душові лійки HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART 26827400 | 1 451 грн. |
ДУШОВА ЛІЙКА HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART 26827400 | 1 451 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Crometta 100 Vario EcoSmart 9л/хв: білий/хромований ( | 1 451 грн. |
ДУШЕВАЯ ЛЕЙКА HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART 26827400 | 1 451 грн. |
Ручний душ з технологією EcoSmart (витрачає на 60% менше води без втрати комфорту від прийняття душу).
РекомендуємоПорівняти в таблиці →