Душова система Hansgrohe Crometta E 240 27957000
Відео 1Фото 12 |
Hansgrohe Crometta E 240 27957000 |
|
Регульований кут установки верхнього душу (може змінюватись до 30 °). Функція швидкої очистки від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Поворотний з'єднувач запобігає заплутуванню душового шлангу. Мінімальний робочий тиск: 1 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta E 240 27957000
Усі ціни 18 →Душова система прихованого монтажу Hansgrohe Crometta E 240 1jet хром 2795 | 20 899 грн. |
Душова система прихованого монтажу Hansgrohe Crometta E 240 (колір - хром) | 20 770 грн. |
Душова система прихованого монтажу HANSGROHE Crometta E із верхнім душем л | 31 286 грн. |
Душова система Hansgrohe Crometta S 240 (27957000) 27957000 | 31 286 грн. |
Душова система Hansgrohe Crometta E 240 (27957000) 27957000 | 31 286 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →