Ручна лійка Hansgrohe Crometta 100 26334400
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta 100 26334400 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Лійка має грязевловлюючий фільтр що промивається. Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 26334400
Душова лійка Hansgrohe Crometta Green 1jet хром / білий 26334400 | 1 053 грн. |
Душова лійка Hansgrohe Crometta Green 1jet хром/білий 26334400 | 1 174 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Crometta 100 1jet Green 6л/хв White/Chrome (26334400) | 1 053 грн. |
Душова лійка HANSGROHE Crometta Green однорежимна 100мм пластикова біла 26 | 1 053 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →