Душовий набір Hansgrohe Raindance Select 27857000
Hansgrohe Raindance Select 27857000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 27857000
Усі ціни 15 →Душовий гарнітур HANSGROHE RAINDANCE SELECT E 27857000 | 13 724 грн. |
Душовий гарнітур HANSGROHE RAINDANCE SELECT E 27857000 | 13 522 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Raindance Select 27857400 із ручною лійкою, шланго | 12 500 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select E 150 3jet/ Unica'S Puro (2785 | 12 500 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Raindance Select E 150 0,9 м (27857400) 27857400 | 12 500 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 27857000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →