Душова система Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart 27364000
Фото 5 |
Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart 27364000 |
|
Технологія CoolContact запобігає нагріванню корпусу змішувача. Запобіжний обмежувач спрацьовує за 40 °C. Утримувач ручного душу регулюється в межах 90°, повертається праворуч і ліворуч, переміщається вгору та вниз.
Регульований обмежувач температури гарячої води. Неможливо одночасно користуватися двома лійками (верхньою та ручною). Поверхня полички зроблена з анодованого алюмінію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart 27364000
Усі ціни 7 →Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance E 27364000 | 93 734 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 1jet EcoSmart 9 л/хв з | 92 348 грн. |
Душова система HANSGROHE RAINDANCE E SHOWERPIPE 300 1jet ECOSMART / душова | 93 734 грн. |
Hansgrohe Raindance E 300 1jet 600 ST EcoSmart chrom 27364000 | 63 960 грн. |
Hansgrohe Raindance E 300 1jet 600 ST EcoSmart chrom 27364000 | 65 559 грн. |
Hansgrohe Raindance E 300 1jet Showerpipe 600 ST EcoSmart 27364000 с термо | 93 734 грн. |
Hansgrohe Raindance E 300 1jet 600 ST EcoSmart chrom 27364000 | 67 158 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →