Душовий набір Hansgrohe Raindance 27036000
Hansgrohe Raindance 27036000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance 27036000
Усі ціни 12 →Душовий комплект Hansgrohe Raindance Select 27036400 | 30 986 грн. |
HANSGROHE RAINDANCE ДУШОВИЙ НАБІР RAINDANCE SELECT 150 COMBI 0,65 М, ½’ 27 | 30 527 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Ecostat/Raindance SELECT S 150 / білий / хром (270 | 30 986 грн. |
Hansgrohe RAINDANCE SELECT Ecostat prysznicowa termostatyczna chrom i natr | 21 440 грн. |
Hansgrohe RAINDANCE SELECT Ecostat prysznicowa termostatyczna chrom i natr | 21 976 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance 27036000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →