Бойлер Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY
Відео 21Фото 6 |
Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY |
|
Простий і надійний електричний накопичувальний водонагрівач з класичним циліндричним корпусом, двома «сухими» Тенами і баком ємністю 80 л. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, що віддають перевагу якісну побутову техніку перевірених брендів. Здатний забезпечити гаряче водопостачання кухні та санвузла для невеликої сім'ї, що складається з 2-3 чоловік.
Фірмова технологія Nanomix, відповідно до якої виготовлений спеціальний розсікач подачі, оптимізує змішування потоків і збільшує вихід гарячої води. Внутрішній бак водонагрівача Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY покритий спеціальною термостійкою склокерамічною емаллю, яка добре переносить різкі перепади температур. В якості додаткової антикорозійного захисту використовується магнієвий анод.
За регулювання ступеня підігріву відповідає простий і надійний механічний термостат, а індикація здійснюється біметалічним термометром. Два "сухих" трубчастих нагрівача гарантують високу ефективність теплопередачі протягом усього терміну експлуатації і знижують утворення накипу. Завдяки такому пристрою бойлер забезпечує оперативний підігрів і може довести температуру всього об'єму внутрішнього бака від 20 до 75 °C за 2 год 40 хв.передбачений надійний захист від перегріву, надлишкового тиску і витоків струму (УЗО).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY
Усі ціни 21 →Ariston Ariston BLU1 R 80 V 1.5 К PL DRY 3201454 | 7 899 грн. |
Ariston Ariston BLU1 R 80V 1,5K PL DRY (3201454) | 7 900 грн. |
Водонагрівач Ariston BLU1 R 80V 1,5K PL DRY (3201454) | 7 900 грн. |
Водонагрівач Ariston BLU1 R 80 V 1.5 К PL DRY | 7 899 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston BLU1 R 80V 1,5K | 6 786 грн. |
Працює вже 4 рік. Рік пропрацював на воді з лиману в Миколаїві, поміняли анод та почистили. Є сліди корозії після такої водички, але ще працює. Швидко гріє та тихий. Щоправда шумів невдоволено, як була вода з ліману. Він не на 80 літрів. Олег: користуюся Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY більше року |
Модификації Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY
Ціни на Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BLU1 R 50 V 1.5K PL DRY | від 5 936 грн. | 56 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 R 80 V 1.5 K PL DRY | від 6 655 грн. | 21 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 R 100V 1.5K PL DRY | від 6 837 грн. | 50 пропозицій |