Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE
Відео 20Фото 2 |
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE |
|
Сухий ТЕН (2 шт.). 7 років гарантії на бак. "Розумний" режим. Функція «антилегіонелла».
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE
Усі ціни 34 →Ariston Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K PL DRY 3201855 | 10 399 грн. |
Ariston Ariston PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY (3201855) | 10 400 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 80V 1,8K PL DRY HE (3201855) | 8 595 грн. |
Бойлер Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8K | 10 400 грн. |
Бойлер електричний Ariston PRO1 ECO 80 V 1,8 DRY HE (3201855) 3201855 | 10 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
"Бойлер як бойлер. Нічого фантастичного, але й явних багів за ним не помічається. Брав на 80 літрів. Мені б вистачило і менше, але дві жінки в сім'ї = велика витрата води. Він традиційної циліндричної форми (накопичувальний зрозуміло), під яку в принципі і було відведено місце.Спеціально робили нішу з підведенням води.Максимально видає 80 градусів, при цьому споживаючи 1800 Вт.Не скажу, що це економно, але в межах норми.Всередині бойлер емальований.Чув, що вона має властивість тріскатися при перепадах температур Але ми перепадів не допускаємо, воду ніколи не зливаємо, тому все має бути нормально.У всякому разі більше двох років користуємося і поки не скаржимося.І взагалі, бойлери здебільшого емальовані. бойлера.Гріється за рахунок сухого тену.Умисно вбирав такий.Знаю, що конструкція трохи складніша і заміна цього елемента дорожча,але вони більш довговічні та безпечніші.В управлінні простий. Є дисплей та кнопки, все на увазі, температуру теж видно. Ми знизили до 60, тому що немає потреби у високій температурі. Існує захист від перегріву і є захист від надлишкового тиску. Зізнатися, не знаю, як це працює, але з бойлером все добре вже другий рік, а отже, він справний. Безпроблемний, швидко гріє велика витрата електрики Ruslan: користуюся Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE
Ціни на Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 50V DRY HE | від 7 965 грн. | 37 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 80V DRY HE | від 8 560 грн. | 34 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 100V DRY HE | від 9 470 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →