Бойлер Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY (3201457)
Відео 21Фото 2 |
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY |
|
Недорогий бойлер накопичувального типу «кузові» циліндричної форми з габаритами 75.8x45x47 див. В ролі нагрівальних елементів модель використовує зв'язку із двох «сухих» ТЕНів сумарною потужністю 1800 Вт, які не контактують з водою. За нагріванням води до температури 80 °С стежить вбудований терморегулятор. Також цифра «80» фігурує в характеристиках місткості бака приладу (вимірюється в літрах).
На стінки резервуара зсередини нанесено емальоване покриття. Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8 K PL DRY допускається підвішувати на стіну як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. Підводка труб до бойлера завжди проводиться знизу. На варту безпечної експлуатації водонагрівача поставлені системи захисту від перегрівання та надлишкового тиску всередині бака. Надійність вузлів пристрою підкріплена 7-річною гарантією на цілісність внутрішнього резервуара і річним гарантійним строком на електричні компоненти бойлера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
Усі ціни 57 →Ariston Ariston BLU1 ECO 80 V 1,8K PL DRY 3201457 | 10 399 грн. |
Ariston Ariston BLU1 ECO 80V 1,8K PL DRY (3201457) | 10 400 грн. |
Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 80V 1,8K PL DRY (3201457) | 10 400 грн. |
Бойлер Ariston BLU1 ECO 80 V 1,8K | 10 400 грн. |
Електричний бойлер Ariston BLU1 ECO 80 V 1,8K PL DRY 3201457 | 10 400 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY
Ціни на Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 50V 1.8K PL DRY | від 8 142 грн. | 58 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 80V 1.8K PL DRY | від 8 560 грн. | 61 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston BLU1 ECO 100V 1.8K PL DRY | від 8 880 грн. | 50 пропозицій |