Бойлер Hotpoint-Ariston SGA 200
Відео 2 |
Hotpoint-Ariston SGA 200 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston SGA 200
Усі ціни 8 →Ariston Ariston SGA 200 R | 32 999 грн. |
Газовий бойлер Ariston SGA 200 (007730) 007730 | 33 000 грн. |
Газовый водонагреватель Ariston SGA 150 R 007730 | 33 000 грн. |
Газовий накопичувальний водонагрівач Ariston SGA 200 | 33 000 грн. |
Газовий накопичувальний водонагрівач Ariston SGA 200 | 32 899 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hotpoint-Ariston SGA 200
Ціни на Hotpoint-Ariston SGA 200 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston SGA 120 | від 26 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston SGA 150 | від 28 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston SGA 200 | від 32 899 грн. | 8 пропозицій |
Рекомендуємо