Бойлер Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 (3629053)
Відео 1Фото 5 |
Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 80 л100 л |
|
Вбудований тепловий насос. Функція прискореного нагріву води Boost
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100
Усі ціни 6 →Бойлер електричний Ariston LYDOS HYBRID 100 3629053 | 32 000 грн. |
Водонагреватель Ariston LYDOS HYBRID 100 3629053 | 32 000 грн. |
Ariston Водонагрівач Ariston LYDOS HYBRID 100 3629053 | 32 000 грн. |
Бойлер електричний Ariston LYDOS HYBRID 100 | 32 000 грн. |
Pojemnościowy podgrzewacz wody Ariston LYDOS HYBRID 100 (3629053) | 22 755 грн. |
Pojemnościowy podgrzewacz wody Ariston LYDOS HYBRID 100 WIFI (3629065) | 29 807 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100
Ціни на Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 80 | від 25 420 грн. | 7 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS HYBRID 100 | від 22 755 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо