Бойлер Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 80 (3700716)
Відео 1Фото 2 | 16 395 грн. Купити! Водонагрівач Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI 80 (3700716)Mideria.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 80 |
|
Вузький водонагрівач з плоскою формою корпусу, що встановлюється як у вертикальній, так і в горизонтальній орієнтації. Модель повністю задовольняє потреби в гарячій воді для сім'ї з 2-3 чоловік. Сильний козир в рукаві у неї-інтеграція в екосистему "розумного" будинку по мережі Wi-Fi. Віддалене управління водонагрівачем реалізовано через Мобільний додаток Aqua Ariston NET, де можна отримувати інформацію про роботу бойлера і буквально в один клік знизити енергоспоживання на 25 %.
Для підвищення ефективності гарячої водопідготовки Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE Dry Wi-Fi 80 обладнали двома баками з емальованим покриттям стінок TitanShield. Гарантами високої теплопередачі в конструкції моделі виступають два "сухих" трубчастих нагрівача, а завдяки електронному управлінню бойлер здатний нагрівати воду до температури 80 °С. швидше підготувати потрібні обсяги гарячої води допомагає функція прискореного нагріву з короткочасним підвищенням сумарної потужності тенів до 2.5 кВт. Пристрій оснащений сенсорною панеллю управління з екраном і індикацією нагріву води. Вишенька на торті — високотехнологічний дизайн водонагрівача з обтічними формами корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Модификації Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 80
Ціни на Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 80 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 50 | від 15 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 80 | від 16 395 грн. | 1 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY Wi-Fi 100 | від 17 290 грн. | 1 пропозиція |