Бойлер Hotpoint-Ariston ABS BLU EVO R 10 (3100636)
Відео 2Фото 2 |
Hotpoint-Ariston ABS BLU EVO R 10 |
|
Компактний, енергоефективний і стильний електричний накопичувальний водонагрівач ємністю 10 л з надійним електромеханічним управлінням. Розрахований на Настінний Вертикальний монтаж з нижнім підведенням комунікацій. Завдяки помірній глибині корпусу, підійде для установки в приміщеннях обмеженої площі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для задоволення невеликих потреб в гарячій воді, що виникають, наприклад, на кухні, в медичних кабінетах, масажних салонах, різного роду майстерень і т.п.
здатний оперативно, всього за 29 хв, підігріти воду від 15 до 60 °C (максимально до 80 °C). В основі конструкції водонагрівача Hotpoint-Ariston ABS BLU EVO R 10 лежить сталевий внутрішній бак, виготовлений з якісної листової сталі, що витримує тиск до 8 бар. Внутрішня поверхня бака захищена від контакту з водою міцною склокерамічною емаллю, яка має підвищену стійкість до перепадів температур. До її складу включені невеликі кількості срібла, що запобігають біологічне обростання стінок ємності. Додатковий захист від корозії виконує Електрохімічна система з магнієвим анодом. Передбачений захист від перегріву і надлишкового тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston ABS BLU EVO R 10
Водонагрівач Ariston BLU EVO 10/3 (3100636) | 3 490 грн. |
Ariston BLU EVO R 10/3 | 3 659 грн. |
Ariston BLU EVO R 10/3 (3100636) | 3 990 грн. |
Ariston BLU EVO R 10/3 BLUEVOR10/3 | 3 849 грн. |
Водонагреватель Ariston BLU EVO R 10/3 | 3 969 грн. |
Гаряча вода знадобилася у лабораторії. Ми виконуємо комплексні аналізи паливно-мастильних матеріалів та взимку, без гарячої води працювати буває просто складно. Взимку холодна вода перетворюється на крижану і в ній хіба що крига не плаває)) Та й для миття посуду бігати і носити теплу воду в електричному чайнику м'яко кажучи незручно. Це дуже швидкий водонагрівач, не такий швидкий як електричний чайник, але можна порівняти за швидкістю. Крижану воду він прогріває до 50 градусів приблизно за півгодини. Я зазвичай включаю його вранці і вже через 10-15 хвилин у цій воді можна обполіскувати руки і їх не зводитиме судомами)) Максимальна температура вода може досягати 75 градусів, але викручувати терморегулятор до упору доводиться не часто. Зазвичай виставляю приблизно 55-60 і для цього вистачає. До того ж в інструкції написано, що якщо обмежитися такими значеннями, накипу на тені майже не буде, а вода ніколи не заводиться. Втім, це їй не загрожує, працює водонагрівач майже щодня, окрім вихідних та свят. Трубчастий нагрівач у баку всього один, потужністю 1200 Вт і працює він порівняно тихо, іноді чути тихе шипіння або легкий гул. Усередині він влаштований точно так само, як і великі накопичувальні бойлери, тобто внутрішня сталева ємність покрита спеціальною термостійкою емаллю і там розташований магнієвий протекторний анод. Загалом, звичайний, акуратно зібраний і штатно працюючий водонагрівач з річною фірмовою гарантією на електричну частину та трирічною на цілісність бака. Немає термометра, який показує хоча б приблизну температуру. Об'єм невеликий і вже після 5-6 жестів літрів дійсно гарячої води, температура починає відчутно знижуватися. |