Бойлер Hotpoint-Ariston SG1 50 V (3700511)
Фото 10 |
Hotpoint-Ariston SG1 50 V |
|
Доступний електричний накопичувальний водонагрівач з класичним циліндричним корпусом і баком ємністю 50 л. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, демократична вартість якого зацікавить широке коло побутових споживачів. Здатний забезпечити гаряче водопостачання кухні і санвузла для невеликої сім'ї, яка складається з 1-2 чол. Фірмова технологія Nanomix (спеціальний розсікач подачі) оптимізує змішування потоків з різною температурою і збільшує частку дійсно гарячої води.
Внутрішній бак водонагрівача Hotpoint-Ariston SG1 50 V покритий спеціальної термостійкої склокерамічною емаллю, поверхня якої містить невелику кількість срібла. Воно пригнічує розвиток мікроорганізмів, що допомагає підтримувати внутрішній об'єм апарата в чистоті. В якості додаткової антикорозійного заходи, передбачений магнієвий анод, що забезпечує електрохімічний захист від корозії.
Є простий і надійний механічний термостат і термометр біметалічний, індикатор якого знаходиться у верхній частині корпусу. Нагрівання води здійснюється одним традиційним занурювальним трубчастим електричним нагрівальним елементом потужністю 1500 Вт. Прогрів всього об'єму бака займає близько 1,5 години. Передбачено захист від перегріву і запобіжний клапан, який зупиняє надмірний ріст тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston SG1 50 V
Усі ціни 70 →Ariston Ariston SG1 50 V 3201500 | 5 499 грн. |
Ariston Ariston SG1 50V (3201500) | 5 500 грн. |
Водонагрівач Ariston SG1 50 V (3201500) | 4 480 грн. |
Водонагрівач Ariston SG1 50 V | 4 249 грн. |
Бойлер Ariston SG1, 50л (3201500) 3201500 | 5 500 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston SG1 50 V
Ціни на Hotpoint-Ariston SG1 50 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston SG1 50 V | від 4 249 грн. | 72 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston SG1 80 V | від 4 830 грн. | 48 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston SG1 100 V | від 4 940 грн. | 76 пропозицій |