Бойлер Hotpoint-Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO VS EU
Hotpoint-Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO VS EU 150 л вертикальний 1.8 кВт труби знизу 200 л вертикальний 2.2 кВт труби знизу 200 л підлоговий 3 кВт труби збоку 300 л підлоговий 3 кВт труби збоку |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO VS EU
Бойлер Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO | 23 400 грн. |
Бойлер Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO | 23 400 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO VS EU
Ціни на Hotpoint-Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO VS EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ARI 150 VERT 560 THER MO | від 14 570 грн. | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ARI 200 VERT 560 THER MO | від 16 093 грн. | 15 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ARI 200 STAB 560 THER MO VS EU | від 23 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ARI 300 STAB 560 THER MO VS EU | від 26 333 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →