Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU (3700569)
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU 120 л150 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU
Водонагрівач Ariston PRO1 150 V 2K CZ EU 150 л, електр. упр-ня 3700569 | 9 765 грн. |
Бойлер електричний Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU (3700569) | 11 500 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU (3700569) | 11 427 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU
Ціни на Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU | від 12 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 ECO 150 V 2K CZ EU | від 9 765 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →