Унітаз Idevit Halley 3204-2616-1101
Фото 3 |
Idevit Halley 3204-2616-1101 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Halley 3204-2616-1101
Усі ціни 14 →Унітаз підвісний Idevit Halley Rimless білий/срібло (3204-2616-1201) 3204- | 16 942 грн. |
Чаша подвесного унитаза IDEVIT Halley Iderimless (3204-2616-1101) белый/де | 37 005 грн. |
Подвесной унитаз Idevit Halley 3204-2616-1201 | 15 600 грн. |
Підвісний унітаз Idevit Halley (3204-2616-1101) | 37 005 грн. |
Унитаз подвесной Idevit Halley Rimless белый/серебро (3204-2616-1201) 3204 | 16 140 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →