Процесор Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600K BOX (BX80684I58600K)
Відео 6Фото 2 | Очікується у продажу 20 440 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1151 v2; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 6; Частота (ГГц): 3.6; Модель IGP: UHD Graphics 630; Підтримка PCI Express: 3.0; |
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
1 0 2 3 |
Норм камінь на 6 швидких ядер для ігор якщо є гроші. Комусь розгін до 5 мало) ~ Камені горять. І не чув, що відновлюють. Купував до виходу 9 серії. Подейкують що краще кристал ніж 9 серія. О 9-й відбраковування з 8 серії. Коли помре скажу starpom: користуюся Intel i5-8600K BOX більше року |
Чемпіон у напівважкій вазі
Проміжних моделей Core i5-8500 і 8600, за аналогією з 7500 і 7600, компанія Intel, принаймні на старті восьмого покоління, не випустила (можливо, з'являться пізніше). Слідом за молодшим i5-8400 йде відразу топовий 8600K — теж шестиядерний, але з високою базовою частотою (3.6 ГГц), ще більш високою частотою авторозгону (4.1 – 4.3 ГГц) і можливістю ручного розгону (про що свідчить суфікс «K»). Інтегрована графіка UHD 630 додається.
Рекордний розгін
Оверклокерський потенціал кожного конкретного екземпляра процесора — це завжди лотерея. Але судячи по оглядам на вітчизняних і зарубіжних хардверних сайтах, Core i5-8600K майже гарантовано бере позначку в 5 ГГц. А за наявності материнської плати з посиленою підсистемою живлення, розгін може досягати 5.2 – 5.4 ГГц. І це не «водянкою» або рідким азотом, а звичайним баштовим повітряним кулером.
Частота має значення
Через відсутність підтримки технології розпаралелювання фізичних ядер на потоки Hyper-Threading, i5-8600K менше гріється, ніж дванадцятипоточний Core i7-8700K. Це дозволяє розігнати його до більш високої частоти і, як результат, він краще справляється з іграми, вимогливими не стільки до кількості ядер, скільки до продуктивності кожного з них. Прикладами таких ігор є PUBG і ARMA 3. Якщо вас цікавлять насамперед вони, збирайте комп'ютер на 8600K. Якщо ж граєте в усі новинки поспіль, тоді краще зробити ставку на восьми або дванадцятипоточний AMD Ryzen 5.
Модификації Intel Core i5 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i5 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400 BOX | від 3 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400 OEM | від 4 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400T OEM | від 3 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8500 BOX | від 3 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8500 OEM | від 2 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8500T OEM | від 2 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600 BOX | від 3 980 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600 OEM | від 4 280 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600K OEM | від 3 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600T OEM | від 3 630 грн. | 1 пропозиція |