Процесор Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400 OEM (CM8068403358811)
Відео 6Фото 2 | 4 534 грн. Купити! Процесор Intel Core i5-8400 2.80GHz/9MB/8GT/s (SR3QT) s1151, trayМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 0 2 3 |
Норм камінь на 6 швидких ядер для ігор якщо є гроші. Комусь розгін до 5 мало) ~ Камені горять. І не чув, що відновлюють. Купував до виходу 9 серії. Подейкують що краще кристал ніж 9 серія. О 9-й відбраковування з 8 серії. Коли помре скажу starpom: користуюся Intel i5-8600K BOX більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i5 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400 OEM | від 4 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8400T OEM | від 3 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8500 OEM | від 5 067 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake i5-8600 OEM | від 6 651 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →