Процесор Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM (PK8071305127400)
Відео 8Фото 8 |
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM |
|
Процесори Xeon W-3400 пропонують 112 ліній PCIe 5.0, тоді як моделі молодшого сімейства – 64 лінії того самого стандарту. У розблокованих процесорів підтримується і розгін ОЗП, зокрема профілі DDR5 XMP 3.0 RDIMM. Підтримується пам'ять ECC.
Використовуються ядра Golden Cove, що підтримують технологію Hyper-Threading. Рівень TPD становить від 270 до 350 Вт, залежно від моделі. Старші чипи Xeon W-2400 мають розблокований множник, тобто їх можна розганяти.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM
Процесор Intel CPU Xeon W5-2445 10x3.1 26.25MB FCLGA4677 (PK8071305127400) | 52 193 грн. |
Intel CPU Xeon W5-2445 10x3.1 26.25MB FCLGA4677 (PK8071305127400) | 52 193 грн. |
Intel CPU Xeon W5-2445 10x3.1 26.25MB FCLGA4677 (PK8071305127400) | 53 466 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon w5 Sapphire Rapids
Ціни на Intel Xeon w5 Sapphire Rapids |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2445 OEM | від 52 193 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X BOX | від 78 802 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-2465X OEM | від 85 485 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon w5 Sapphire Rapids w5-3425 OEM | від 72 980 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо