Процесор Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600K
Відео 19Фото 2 | Очікується у продажу 2 882 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1155; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 8; Частота (ГГц): 3.4; Модель IGP: HD Graphics 3000; |
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600K |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Даниил
10 грудня 2021, 13:26
Какую мать выбрать под процесор. #
Добрый день.
Есть процесор Intel Core i7-2600 3.40
Сейчас воткнут в мать от HP minitower. там уже зашит графический адаптер от интел и любую другую видео карту просто не видит компьютер и с ней не заводится.
Вопрос какую мать выбрать бюджетную для этого процессора?
Видео карта GTX 750TI.
заранее спасибо за помощь
Есть процесор Intel Core i7-2600 3.40
Вопрос какую мать выбрать бюджетную для этого процессора?
заранее спасибо за помощь
anonim
29 вересня 2015, 12:26
Нужен совет #
Мат.плата Gigabyte GA-Z77P-D3 s1155 4xDDR3(2400 OC), VGA(HDMI) 2xPCI-e x16(x16 x4), 2xPCI-e x1
Процессор Intel LGA1155 Core i7-3770 (3.4/8Mb) OEM
Память DDR3 8192Mb 1333MHz Kingston (KVR1333D3N9/8G)
Винчестер Seagate SATA-III 3Tb ST3000DM001 (7200rpm) 64Mb
Видеокарта Palit PCI-E NV GTX760 2Gb GDDR5/256-bit, PCI-Ex16 3.0, 2xDVI (NE5X76001042-1042F)
DVD-привод DVD /-RW Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS Black bulk..... подскажите нормальная сборка?
Процессор Intel LGA1155 Core i7-3770 (3.4/8Mb) OEM
Память DDR3 8192Mb 1333MHz Kingston (KVR1333D3N9/8G)
Винчестер Seagate SATA-III 3Tb ST3000DM001 (7200rpm) 64Mb
Видеокарта Palit PCI-E NV GTX760 2Gb GDDR5/256-bit, PCI-Ex16 3.0, 2xDVI (NE5X76001042-1042F)
DVD-привод DVD /-RW Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS Black bulk..... подскажите нормальная сборка?
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Sandy Bridge
Ціни на Intel Core i7 Sandy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600 | від 1 166 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600S | від 3 413 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2700K | від 4 129 грн. | 1 пропозиція |