Процесор Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM (CM8071504549231)
Відео 13Фото 2 |
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM |
|
Гібридна Архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра не підтримують Hyper-Threading і призначені для оброблення фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM
Усі ціни 6 →Процессор Intel Core i9-12900KF (CM8071504549231) CM8071504549231 | 16 908 грн. |
Процесор Intel Core i9 12900KF 3,2GHz Tray (CM8071504549231) | 19 434 грн. |
Intel Core i9 12900KF 3,2GHz Tray (CM8071504549231) | 18 960 грн. |
Intel Core i9 12900KF 3,2GHz Tray (CM8071504549231) | 19 434 грн. |
Intel Core i9 12900KF 3,2GHz Tray (CM8071504549231) | 19 908 грн. |
Процесор Intel Core i9-12900KF (CM8071504549231) | 16 902 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Alder Lake
Ціни на Intel Core i9 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 BOX | від 14 870 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900 OEM | від 16 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900F BOX | від 13 344 грн. | 26 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K BOX | від 15 225 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF BOX | від 14 550 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KF OEM | від 16 902 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900K OEM | від 22 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS BOX | від 14 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Intel Core i9 Alder Lake i9-12900KS OEM | від 28 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →