Процесор Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM (CM8071505093101)
Відео 22Фото 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM
Усі ціни 10 →Процесор INTEL Core i5-13500 (14C(6P+8E)(/20T, 2.7GHz, 24MB, LGA1700) TRAY | 11 499 грн. |
Intel Core i5-13500 (CM8071505093101) Tray | 10 852 грн. |
Процесор Intel Core i5-13500 Tray (CM8071505093101) CM8071505093101 | 11 499 грн. |
Процессор INTEL Core i5-13500 (14C(6P+8E)(/20T, 2.7GHz, 24MB, LGA1700) Tra | 10 635 грн. |
Intel Процессор Core i5-13500 (14C(6P+8E)(/20T 2.7GHz 24MB LGA1700) Tray ( | 11 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Відчувається покращення інтел, користувався 12400, тепер перейшов на 13400, різниця є і я радію куплю! 10 ядер 16 потоків, 20мб Кешу, архітектура, 4.6 ГГц ціна трохи Дмитрий Глухов: користуюся Intel i5-13400 BOX менше місяця |
Користуюсь цим процесором кілька днів і що можу сказати. У комплекті зі СРО 240 при максимальній завантаженості гріється до 50 градусів. Холодний, сильний камінь. Поки що все добре Михаил Олийнык: користуюся Intel i5-13400F BOX менше місяця |
Додати відгук
4 травня 2023, 19:38
Наличие кулера не указано в описании. Его нет в комплекте? #
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | від 9 450 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | від 8 403 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | від 7 899 грн. | 46 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | від 7 908 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM | від 12 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | від 10 515 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | від 10 635 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | від 12 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | від 13 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | від 12 644 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | від 11 315 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | від 11 620 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | від 14 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | від 14 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →