Процесор Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX (BX8071513900F)
Відео 14Фото 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX
Усі ціни 56 →Процесор INTEL Core i9-13900F (24C(8P+16E)(/32T, 2.0-5.6GHz, 36MB, LGA1700 | 23 795 грн. |
Процесор Intel Core i9 13900F 2GHz (36MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX | 23 568 грн. |
Процесор Intel Core i9-13900F (BX8071513900F) | 23 606 грн. |
Intel Core i9-13900F (BX8071513900F) Ua | 18 983 грн. |
Intel Core i9-13900F (BX8071513900F) Ua | 18 893 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | від 23 658 грн. | 36 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | від 17 716 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | від 26 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | від 18 275 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | від 20 453 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | від 17 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | від 27 557 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | від 19 607 грн. | 69 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | від 30 280 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →