Витяжка Interline Flow WH A/60/GL/M білий
Фото 5 |
Interline Flow WH A/60/GL/M білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Flow WH A/60/GL/M білий
Усі ціни 35 →Interline Interline Flow WH A/60/GL/M | 7 799 грн. |
Витяжка нахилена INTERLINE FLOW WH A/60/GL/M 14323 | 7 799 грн. |
Витяжка похила Interline Flow WH A/60/GL/M | 6 898 грн. |
INTERLINE FLOW WH A/60/GL/M | 7 446 грн. |
INTERLINE FLOW WH A/60/GL/M | 7 409 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Flow WH A/60/GL/M
Ціни на Interline Flow WH A/60/GL/M |
---|---|---|---|---|
Interline Flow WH A/60/GL/M білий | від 6 898 грн. | 36 пропозицій | ||
Interline Flow BL A/60/GL/M чорний | від 6 965 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →