Витяжка Interline Deli X/S A/60/2/T нержавіюча сталь
Interline Deli X/S A/60/2/T нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Deli X/S A/60/2/T нержавіюча сталь
Усі ціни 31 →Interline Interline DELI X/S A/60/2/T | 2 499 грн. |
Кухонні витяжки Interline DELI X/S A/60/2/T (12045) | 2 375 грн. |
INTERLINE DELI X/S A/60/2/T | 3 299 грн. |
Вытяжка Interline Deli X/S A/60/2/T | 2 695 грн. |
INTERLINE DELI X/S A/60/2/T | 2 443 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Deli X/S A/60/2/T
Ціни на Interline Deli X/S A/60/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Deli WH A/60/2/T білий | від 2 460 грн. | 33 пропозиції | ||
Interline Deli X/S A/60/2/T нержавіюча сталь | від 2 375 грн. | 32 пропозиції | ||
Interline Deli BL A/60/2/T чорний | від 2 460 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →