Витяжка Interline Unna BL A/60 PB/2/T чорний
Фото 11 |
Interline Unna BL A/60 PB/2/T чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Unna BL A/60 PB/2/T чорний
Усі ціни 16 →Interline Interline UNNA BL A/60 PB/2/T | 3 399 грн. |
Витяжка купольна INTERLINE UNNA BL A/60 PB/2/T (17456) | 3 399 грн. |
Витяжка купольна Interline Unna BL A/60 PB/2/T | 3 400 грн. |
Вытяжка Interline Unna Bl A/60 PB/2/T | 3 416 грн. |
Interline UNNA BL A/60 PB/2/T | 3 399 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Interline Unna BL A/60 PB/2/T
Ціни на Interline Unna BL A/60 PB/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Unna WH A/60 PB/2/T білий | від 3 201 грн. | 35 пропозицій | ||
Interline Unna X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь | від 3 290 грн. | 35 пропозицій | ||
Interline Unna BL A/60 PB/2/T чорний | від 3 232 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →