Витяжка Interline Shark Plus X/S A/60 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Interline Shark Plus X/S A/60 нержавіюча сталь 2021 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Shark Plus X/S A/60 нержавіюча сталь
Усі ціни 35 →Interline Interline SHARK PLUS X/S A/60 | 3 449 грн. |
Кухонна витяжка Interline SHARK PLUS X/S A/60 | 3 449 грн. |
Витяжка вбудована INTERLINE SHARK PLUS X/S A/60 12040 | 3 449 грн. |
INTERLINE SHARK PLUS X/S A/60 | 3 375 грн. |
Витяжка телескопічна Interline Shark Plus X/S A/60 | 3 550 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Shark Plus X/S A/60
Ціни на Interline Shark Plus X/S A/60 |
---|---|---|---|---|
Interline Shark Plus X/S A/60 нержавіюча сталь | від 3 341 грн. | 38 пропозицій | ||
Interline Shark Plus BL/S A/60 чорний | від 3 580 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →