Витяжка Interline Slim WH A/60/2/T білий
Interline Slim WH A/60/2/T білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Slim WH A/60/2/T білий
Усі ціни 35 →Interline Interline Slim WH A/60/2/T | 3 299 грн. |
Витяжка телескопічна INTERLINE SLIM WH A/60/2/T (8571) | 3 325 грн. |
INTERLINE SLIM WH A/60/2/T | 3 150 грн. |
Витяжка телескопічна Interline Slim WH A/60/2 | 3 525 грн. |
INTERLINE SLIM WH A/60/2/T | 3 134 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Slim WH A/60/2/T
Ціни на Interline Slim WH A/60/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Slim WH A/60/2/T білий | від 3 100 грн. | 37 пропозицій | ||
Interline Slim X/S A/60/2/T нержавіюча сталь | від 3 100 грн. | 38 пропозицій | ||
Interline Slim BL A/60/2/T чорний | від 3 100 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →