Витяжка Interline Flow BL A/60/GL/M чорний
Фото 4 |
Interline Flow BL A/60/GL/M чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Flow BL A/60/GL/M чорний
Усі ціни 28 →Interline Interline Flow BL A/60/GL/M | 7 399 грн. |
Витяжка нахилена INTERLINE FLOW BL A/60/GL/M 14324 | 7 030 грн. |
INTERLINE FLOW BL A/60/GL/M | 7 999 грн. |
INTERLINE FLOW BL A/60/GL/M | 7 063 грн. |
INTERLINE FLOW BL A/60/GL/M | 7 028 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Flow BL A/60/GL/M
Ціни на Interline Flow BL A/60/GL/M |
---|---|---|---|---|
Interline Flow WH A/60/GL/M білий | від 6 898 грн. | 37 пропозицій | ||
Interline Flow BL A/60/GL/M чорний | від 6 965 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →