Набір інструментів Intertool VT-3363
Відео 1Фото 18 |
Intertool VT-3363 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-3363
Усі ціни 12 →Intertool Intertool VT-3363 | 999 грн. |
Набір викруток з комплектом насадок і головок 63 од. INTERTOOL VT-3363 | 999 грн. |
Intertool Набор отверток Intertool с комплектом насадок и головок 63 ед (V | 949 грн. |
Набір викруток з комплектом біт / стрижнів Intertool VT-3363 | 899 грн. |
Набір викруток Intertool VT-3363 - PH x SL x T з бітами та головками 63 од | 1 131 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →