Набір інструментів Intertool XT-1301
Intertool XT-1301 |
Загальна кількість одиниць | 6 шт. | Комбіновані ключі | 6 шт. / з тріскачкою / | Розміри гайкових ключів | 8 — 19 мм | Тріскачка (храпових механізм) |  | Зберігання інструменту | чохол / сумка | Вага | 1.1 кг | Дата додавання на E-Katalog | січень 2017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool XT-1301
|
| Набір ключів комбінованих із тріскачкою 6 од., 8-19 мм, CrV, PROF DIN3113 INTERTOOL XT-1301 XT1301Призначення
Набір ріжково-накидних ключів з тріскачкою INTERTOOL XT-1301 містить найпопулярніші розміри: 8, 10, 12, 13, 17, 19 мм, що дозволяє підібрати необхідний ключ під будь-які завдання для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань гайок і болтів.
Висока якість виготовлення
Ключі виготовлені з міцної Cr-V сталі, що гарантує в... щеиключну зносостійкість і довговічність. Відмінно Dsvavto.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 681 грн. |  | |
|
| Набір ключів комбінованих Intertool XT-1301Призначення набору: автомобильный / Комплектація набору: комбинированные ключи / Упаковка: без упаковки Stls.storeЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 732 грн. |  | |
|
| Набор ключей комбинированных с трещоткойr INTERTOOL XT-1301, 6 шт. (8 -19мм), Cr-VНазначение
Набор рожково-накидных ключей с трещоткой INTERTOOL XT-1301 содержит наиболее популярные размеры: 8, 10, 12, 13, 17, 19 мм, что позволяет подобрать необходимый ключ под любые задачи для монтажа и демонтажа резьбовых соединений гаек и болтов.
Высокое качество изготовления
Ключи изготовлены из прочной Cr-V стали, что гарантирует ис... щеключительную износостойкость и долговечность. Mhata.com.uaЗ нами 3 роки (Харків) Поскаржитись | 598 грн. |  | |
Динаміка цін на Intertool XT-1301
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool XT-1301:- Розміри:
- 8, 10, 13, 15, 17, 19 мм