Кикборд iTrike JR 3-060-35
Фото 4 |
iTrike JR 3-060-35 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike JR 3-060-35
Усі ціни 12 →Самокат iTrike Jr 3-060-35-R Maxi | 1 473 грн. |
iTrike JR 3-060-35-BL JR3-060-35-BL | 1 699 грн. |
Триколісний самокат Maxi JR 3-060-35-P Рожевий JR3-060-35-P | 1 331 грн. |
Самокат дитячий MAXI iTrike JR 3-060-35-P складний | 1 666 грн. |
Самокат iTrike Jr 3-060-35-BL Maxi | 1 418 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →