Витяжка Franke Tunnel FTU PLUS 3707 XS нержавіюча сталь (335.0590.493)
Фото 3 |
Franke Tunnel FTU PLUS 3707 XS нержавіюча сталь 2021 рікTunnel |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Tunnel FTU PLUS 3707 XS нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Franke FTU PLUS 3707 XS 335.0590.493 | 24 424 грн. |
Franke FTU PLUS 3707 XS (335.0590.493) офіційна гарантія | 22 899 грн. |
Кухонная вытяжка Franke Tunnel Tube FTU PLUS 3707 XS (335.0590.493) нерж. | 23 856 грн. |
Franke Tunnel FTU PLUS 3707 XS | 35 465 грн. |
Витяжка Franke Tunnel FTU PLUS 3707 XS нержавіюча сталь (335.0590.493) | 24 394 грн. |
Franke Tunnel FTU PLUS 3707 XS | 36 330 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →