USB-флешка Kingston DataTraveler 80 64 ГБ (DT80/64GB)
Відео 6Фото 17 |
Kingston DataTraveler 80 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Швидкість читання близько 190 МБ/с. Пише спочатку 82 МБ/с, потім падає до 45 МБ/с (у середньому). З телефоном теж працює, це зручно. Досить швидка, маленька Німа Sanger: користуюся Kingston DataTraveler 80 128Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler 80
Ціни на Kingston DataTraveler 80 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 80 64 ГБ | від 366 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler 80 128 ГБ | від 945 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler 80 256 ГБ | від 1 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →