USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ
Відео 10Фото 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ
Усі ціни 47 →USB-флешка SanDisk 64GB Ultra Dual Drive Go Usb 3.0/Type-C Black (SDDDC3-0 | 499 грн. |
USB-флешка SanDisk 64GB Ultra Dual Drive Go Usb 3.0/Type-C Black (SDDDC3-0 | 503 грн. |
SANDISK 64GB USB-Type C Ultra Dual Drive Go Navy Blue (SDDDC3-064G-G46NB) | 449 грн. |
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive Go USB 3.1/Type-C Black (SDDDC3-064G-G46) | 497 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ | від 336 грн. | 13 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ | від 390 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ | від 638 грн. | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ | від 930 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ | від 1 774 грн. | 14 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 ГБ | від 3 599 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →