Оперативна пам'ять Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb KCP432SD8/32
Kingston KCP432SD8/32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb KCP432SD8/32
Усі ціни 11 →Kingston 32 Gb SO-DIMM DDR4 3200 MHz (KCP432SD8/32) | 6 652 грн. |
Модуль памяти so-dimm 32gb/3200 ddr4 Kingston (kcp432sd8/32) | 4 050 грн. |
Модуль пам'яті Kingston 32 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (KCP432SD8/32) 32 GB S | 3 555 грн. |
Kingston SoDIMM DDR4 32GB 3200 MHz KCP432SD8/32 | 3 769 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 32GB 3200 MHz Kingston (KCP432SD8/ | 3 709 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →