Оперативна пам'ять Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP432SS8/8
Kingston KCP432SS8/8 2400 МГц CL17 2666 МГц CL17 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 Chip Organization x8 3200 МГц CL22 Chip Organization x16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP432SS8/8
Усі ціни 18 →Модуль пам`яті SO-DIMM 8GB/3200 DDR4 Kingston (KCP432SS8/8) KCP432SS8/8 | 844 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 8GB/3200 DDR4 Kingston (KCP432SS8/8) KCP432SS8/8 | 863 грн. |
Kingston SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz KCP432SS8/8 | 909 грн. |
Модуль памяти Kingston DRAM 8GB DDR4 3200MHz SODIMM (KCP432SS8/8) KCP432SS | 892 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston DDR4 1x8GB (KCP432SS8/8) KCP432SS8/8 | 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP424SS8/8 | від 2 195 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP426SS8/8 | від 1 035 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP426SS6/8 | від 900 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP432SS8/8 | від 842 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x8Gb KCP432SS6/8 | від 1 025 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →