Верхній душ Kludi A-QA 645200500
Kludi A-QA 645200500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 645200500
Усі ціни 14 →Верхній душ Kludi A-QA 200 мм хром 6452005-00 | 9 013 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA (645200500) 645200500 | 7 994 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 200*200 мм - 645200500 | 6 880 грн. |
Kludi Kludi A-QA 6452005-00 | 9 783 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA квадратный, без кронштейна 200x200 мм, с закругленн | 4 466 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 645200500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →