Душова система Kludi A-QA 491910500
Фото 2 |
Kludi A-QA 491910500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 491910500
Усі ціни 8 →Душова система KLUDI A-QA DUAL SHOWER SYSTEM латунь хром 4919105-00 | 28 375 грн. |
Kludi Kludi A-QA DUAL SHOWER SYSTEM - 491910500 | 20 336 грн. |
Kludi Kludi E2/A-QA DUAL 245 491910500 | 28 375 грн. |
Душова система Kludi A-Qa Dual 4919105-00 для ванны и душа без смесителя | 15 635 грн. |
Kludi 4919105-00 | 28 375 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 491910500:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →