Душова система Kludi A-QA 660910500
Kludi A-QA 660910500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 660910500
Душова система Kludi Dual Shower System 6609105-00 | 23 411 грн. |
Душова система KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM без смесителя, с верхним и ручным | 14 645 грн. |
Kludi душова система Г-образна 6609105-00 | 23 411 грн. |
Душевая система Kludi Dual Shower System 6609105-00 | 16 959 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 660910500:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →