Верхній душ Kludi A-QA 644309100
Kludi A-QA 644309100 A-QAвеликий верхній душ |
|
З кульовим шарніром. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 644309100
Усі ціни 7 →Верхній душ Kludi A-QA білий/хром (644309100) 644309100 | 12 524 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 300 *300 мм,білий - 644309100 | 12 299 грн. |
Kludi Kludi A-QA 6443091-00 | 15 325 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA 30x30см (644309100) | 15 748 грн. |
Верхний душ Kludi A-QA белый/хром (644309100) 644309100 | 11 815 грн. |
Верхний душ Kludi A-QA белый/хром (644309100) 644309100 | 11 579 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA 30x30см (644309100) | 15 748 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →