Верхній душ Kludi A-QA 643308700
Фото 3 |
Kludi A-QA 643308700 A-QAвеликий верхній душ |
|
З кульовим шарніром. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 643308700
Усі ціни 9 →Лійка для верхнього душу KLUDI A-QA кругла 300мм латунна чорна 6433087-00 | 15 691 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA чорний матовий (643308700) 643308700 | 12 823 грн. |
Kludi Kludi Верхній душ A-QA 300 мм, чорний мат - 643308700 | 11 898 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA 30см (643308700) | 16 124 грн. |
Верхний душ Kludi A-QA черный матовый (643308700) 643308700 | 12 096 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →