Ручна лійка Kludi Fizz 676000500
Kludi Fizz 676000500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Fizz 676000500
Усі ціни 7 →Душова лійка Kludi Fizz хром 6760005-00 | 2 302 грн. |
Ручна душова лійка KLUDI FIZZ с одним типом струи, хром 6760005-00 | 2 382 грн. |
Ручной душ Kludi Fizz (676000500) 676000500 | 1 926 грн. |
Душевая лейка Kludi Fizz хром 6760005-00 | 2 302 грн. |
Душевая лейка Kludi Fizz хром 6760005-00 | 1 667 грн. |
Ручной душ Kludi Fizz (676000500) 676000500 | 1 887 грн. |
Душова лійка Kludi Fi zz 676000500 | 2 499 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Fizz 676000500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →