Душовий набір Kludi A-QA 620970500
Kludi A-QA 620970500 |
|
Змішувач з обмежувачем гарячої води при 38 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 620970500
Змішувач і душовий гарнітур для душа з термостатом KLUDI A-QA 6209705-00 | 11 469 грн. |
Kludi Kludi Душова система Shower Duo A-QA - 620970500 | 10 635 грн. |
Термостат для душа с душевым гарнитуром Kludi A-QA Shower-Duo 6209705-00 | 14 473 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QAv SHOWER DUO 620970500 | 15 356 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →